Aluminiowe krzesła ogrodowe już na ekspozycji

Zarówno nowoczesne krzesła z plecionką, jak i klasyczne, odlewane fotele aluminiowe już możecie zobaczyć na ekspozycji w Warszawie.

Wybierając krzesła trzeba zadać sobie pytanie przede wszystkim o ich wygodę, a ostatnio coraz częściej o sposób przechowywania. Część z nas zostawia meble na zewnątrz przez cały rok nawet ich nie zakrywając, podczas gdy inni wychodzą z założenia, że mebel, o który będziemy dbać posłuży dłużej, i stosują pokrowce na meble lub chowają je do garażu na zimę.

Zaczynając od standardowych krzeseł, większość z nich można sztaplować, a głównym wyznacznikiem jest kąt nachylenia oparcia oraz rodzaj podłokietnika i materiał, z jakiego jest wykonany. Dlatego też bez wizyty w sklepie i przymierzenia się do krzesła nie będziesz wiedzieć, jaka jest między nimi różnica. Żadne zdjęcie, ani film nie powie Ci, które krzesło będzie lepiej dopasowane do Twojej budowy ciała.

Jeżeli zależy Ci na maksymalizacji miejsca na tarasie lub balkonie, pomyśl o krzesłach i fotelach rozkładanych, które mogą być jeszcze bardziej wygodne niż zwykłe krzesła, a po złożeniu zajmują bardzo mało miejsca.

Czasami najważniejszym kryterium wyboru mebla jest kolorystyka. Białe, czarne, a może o unikalnym kolorze? Większość krzeseł produkowana jest w kilku barwach, na szczęście istnieją jednak modele, w których możesz wybrać własny odcień. Zapytaj konsultanta o szczegóły dzwoniąc na naszą infolinię lub odwiedzając sklep.


Komentarze są zablokowane dla tego postu