Huśtawki ogrodowe

Połączenie odpoczynku, relaksu i funkcjonalności

Jeżeli tylko masz taką możliwość, warto zdecydować się na huśtawkę ogrodową, która cieszy się dużym powodzeniem nie tylko u dzieci, ale także wśród dorosłych, którzy coraz częściej doceniają możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu. Wybierz huśtawkę idealną dla siebie!

Metalowa, z drewnianymi elementami, technorattanowa…

[read more=”Więcej” less=”Mniej”]

Tylko i wyłącznie od Ciebie zależy to, na jaki rodzaj huśtawki ogrodowej się zdecydujesz. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim huśtawki wykonane z metalu, który charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia, co świetnie sprawdzi się w ogrodzie. Stal naszych produktów jest podwójnie cynkowana, co gwarantuje ochronę przed niepożądanym działaniem deszczu i promieni słonecznych.

Innym rodzajem huśtawek ogrodowych są te wykonane z drewna, które wyróżniają się przede wszystkim wspaniałym, klasycznym wyglądem, który pasuje niemal do każdego ogrodu. Drewno jest materiałem naturalnym, dlatego prawidłowo zabezpieczone świetnie sprawdzi się przez wiele lat intensywnego użytkowania. Niektóre z huśtawek posiadają nie tylko wygodne, głębokie siedzisko, ale i poduchy, czy zasłony – wszystko po to, byś jeszcze lepiej wykorzystał wolny czas i odpoczywał tak, jak Ci wygodnie.

Technorattan, który jest w modzie

Meble wykonane z technorattanu znajdują swoje zastosowanie głównie w ogrodzie. Dlaczego? Ponieważ są niesamowicie odporne na działanie deszczu, gradu, promieni słonecznych i innych niekorzystnych zmian pogody. Huśtawki ogrodowe wykonane z technorattanu mogą być przechowywane na zewnątrz przez cały rok, a ich dodatkową zaletą jest to, że są lekkie, więc ich przeniesienie z jednego punktu do drugiego nie powinno być problemem.

Wygodne użytkowanie

Niektóre z naszych huśtawek posiadają opcje zablokowania oparcia, ustawienia jego kąta nachylenia, zatrzymania funkcji bujania, rozłożenia siedziska. Wodoodporne daszki, duże poduchy, wygodne siedziska – właśnie tego potrzebujesz!

[/read]

Wyświetlanie 1–8 z 11 wyników