Krzesła biurowe

Bo praca może być przyjemnością – krzesła biurowe

Dobra organizacja miejsca do pracy (zwłaszcza dla osób, które z wielu przyczyn muszą pracować w domu) jest podstawą sukcesu i efektywności. Najważniejsze są: dużych rozmiarów biurko, które mimo wszystko swoją formą i kształtem nie będzie rozpraszało uwagi oraz wygodne krzesła biurowe. Do tego sprytne dodatki, tablica magnetyczna, pęczek ołówków, stos długopisów i można zasiadać do pracy.

Krzesła biurowe, dzięki którym Twoje plecy w końcu odpoczną

Pomysłów na aranżację biura, czy miejsca pracy w domu jest wiele, tylko i wyłącznie od Ciebie zależy to, na które z tych propozycji się skusisz. Do wyboru masz wiele modeli, w przeróżnych kolorach, kształtach i formach.

Dla osób, które cenią sobie przede wszystkim nowoczesne rozwiązania mamy do zaproponowania ciężkie, dębowe, tapicerowane krzesła, które świetnie sprawdzą się w biurze eleganckiego, starszego biznesmena. Decydując się na takie rozwiązanie należy pamiętać, by pomieszczenie nie stało się zbyt przytłaczające – ciemne meble sprawdzają się dobrze zazwyczaj w otoczeniu jasnych ścian.

Krzesła biurowe z kółkami czy bez?

Krzesła biurowe z kółkami są doskonałym rozwiązaniem w przypadku miejsc pracy, gdzie krzesło stale będzie przestawiane (np. podczas rozmów z kluczowymi klientami). Pozwoli to uniknąć podnoszenia ciężkiego mebla i przenoszenia go w inny kąt pomieszczenia.

W przypadku krzeseł do biura możesz postawić na te tapicerowane sztuczną, ognioodporną skórą – czyszczenie ich będzie łatwiejsze i przyjemniejsze. Decydując się na krzesło biurowe z regulacją i możliwością obrotu weź pod uwagę stabilność konstrukcji i materiał, z którego została wykonana.

Decydując się na krzesła biurowe z naszej oferty możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt zgodny z Twoimi oczekiwaniami, a praca będzie jeszcze przyjemniejsza. Postaw na oryginalny design i wygodę!

 • Krzesła biurowe obrotowe Miss B 2694 Scab Design

  Krzesła biurowe obrotowe Miss B 2694 Scab Design

  1,200.00
 • Krzesła biurowe Laja 886 Pedrali

  Tapicerowane poliuretanowe obrotowe krzesła biurowe Laja 886

  3,575.005,445.00
 • Krzesła biurowe Laja 887 Pedrali

  Tapicerowane poliuretanowe obrotowe krzesła biurowe Laja 887

  3,715.005,585.00
 • nowoczesne krzesła pedrali

  Nowoczesne krzesła włoskie ESTER Office 696 od Pedrali

  4,655.005,730.00
 • Tapicerowane obrotowe fotele biurowe Ester 695

  Tapicerowane obrotowe fotele biurowe Ester 695

  5,320.006,545.00

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników