Krzesła konferencyjne

Krzesła konferencyjne – spotkania biznesowe, konferencje, zebrania

Szkoły i uczelnie wyposażone w aulę, czy większa salę, na której odbywają się apele i uroczystości oraz zebrania, nie mogą obejść się bez krzeseł konferencyjnych. W takim przypadku najlepiej zainwestować w krzesła wykonane z poliwęglanu, który odznacza się wysoką trwałością, co gwarantuje, że meble nie zniszczą się przy częstym użytkowaniu.

Krzesła konferencyjne, które są przystosowane do długiego przesiadywania, powinny być wygodne i łatwe w przenoszeniu. Siedziska dopasowane do kształtu ciała, a oparcia na tyle wysokie, by móc swobodnie oprzeć plecy aż do łopatek.

Do wyboru jest tapicerka wykonana z tkaniny, skóry lub skóry ekologicznej. Krzesła wykończone tkaniną są mniej odporne na zabrudzenia, jednak ich użytkowanie jest równie komfortowe, co krzeseł wykonanych ze skóry i ekoskóry.

Sztaplowanie, czyli oszczędność przestrzeni

Krzesła konferencyjne z prawdziwego zdarzenia powinny mieć możliwość umieszczenia ich na sobie, czyli sztaplowania, co pozwala zaoszczędzić przestrzeń w miejscu ich składowania. Prezentowane przez nas krzesła można sztaplować już po 4 sztuki (nawet te z podłokietnikami).

Jeśli Twoja sala konferencyjna jest mniejsza i kierowana do spotkań typowo biznesowych na wyższym poziomie, warto zastanowić się nad krzesłami, których siedzisko wykonane jest z elastycznych i krzyżujących się pasków pokrytych pianką poliuretanową. Nogi takiego krzesła to zazwyczaj polerowane aluminium, które jest zarówno lekkie jak i przyjemne w wizualnym odbiorze.

Najwyższa jakość materiału i zadowolenie klienta – gwarantowane

Wciąż nie wiesz na jakie krzesła konferencyjne się zdecydować? W naszej bogatej ofercie z pewnością znajdziesz coś idealnego. Połączenie najwyższej jakości materiałów, z fachowym wykończeniem i zespoleniem siedziska ze stelażem, pozwoli na stabilne i wieloletnie użytkowanie naszych krzeseł konferencyjnych.

Niech sala konferencyjna zachwyca prostotą i funkcjonalnością, zapewni to przybyłym gościom nie tylko mile spędzony czas, ale i zapamiętanie przekazywanych przez mówców informacji. Wygodne krzesła wpływają na samopoczucie, dlatego tak ważny jest ich odpowiedni dobór. Zebrania biznesowe, apele, konferencje naukowe – od teraz wszystkie te wydarzenia są na wyciągnięcie ręki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2