Krzesła ogrodowe

Odpoczynek na świeżym powietrzu – krzesła ogrodowe

Nie ma chyba nic lepszego niż piękna pogoda w połączeniu z czasem wolnym. Powolne sączenie soku i delektowanie się własnym życiem. Ogród jest Twoją pasją? Często w nim przebywasz? Może czas uzupełnić go o krzesła ogrodowe?

Wśród ogromnej ilości produktów naszej oferty na pewno znajdziesz coś właśnie dla siebie. Krzesła ogrodowe powinny być przede wszystkim wygodne i odporne na warunki atmosferyczne, a dodatkowo nie mogą sprawiać problemu przy ich czyszczeniu. Jak wybrać krzesła, które spełnią wszystkie te funkcje?

Eko rozwiązanie

Ekologiczne krzesła stworzone na wzór splotu zazwyczaj wykonuje się z polipropylenu, który jest odporny na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, promieniowanie UV, a dodatkowo odznacza się wyjątkową lekkością. Wszystkie te czynniki wpływają na niesamowity komfort podczas użytkowania krzeseł ogrodowych. Kolejną zaletą tych mebli jest możliwość układania ich w stosy, co znacznie pozwala zaoszczędzić potrzebną przestrzeń (np. poza sezonem).

Metal i aluminium – idealne krzesła ogrodowe

Krzesła ogrodowe wykonane z metalu charakteryzują się nie tylko wysoką odpornością na zniszczenia, ale także ogromnymi możliwościami jeżeli chodzi o formę, jaką może przyjąć wymarzone krzesło ogrodowe. Otwory, którymi zdobione są krzesła zapewniają komfort użytkowania zwłaszcza podczas upałów.

Inną formą krzeseł ogrodowych, które także cieszą się popularnością, są te wykonane z aluminium. Ich dodatkową zaletą jest możliwość składania i rozkładania, co znacznie pozwala zaoszczędzić przestrzeń (np. na balkonie czy tarasie). Lekkość materiału zapewnia swobodne przenoszenie krzeseł ogrodowych nawet po kilka sztuk naraz.

Polipropylen – docenisz jego właściwości

Materiałem, z którego wykonane są ażurowe krzesła ogrodowe jest polipropylen – niezwykle trwały i łatwy w czyszczeniu. Nie wchodzi w reakcję z promieniami słonecznymi, nie odbarwia się ani nie odkształca.

Krzesła ogrodowe, niezależnie od wyglądu powinny charakteryzować się wysoką jakością materiału, z którego są wykonane oraz funkcjonalnością.

 • Krzesła Nardi Bora bez podłokietników do restauracji

  199.00
 • krzesło włoskie GIO ScabDesign

  Krzesło ogrodowe GIO 2315

  260.00
 • Krzesła metalowe Fiona włoskie

  Metalowe krzesła Fiona do kawiarni restauracji włoskie

  280.00
 • rozkładane krzesło flipper

  Składane metalowe krzesło Flipper włoskie do kawiarni

  290.00
 • Polipropylenowe niekonwencjonalne krzesła ogrodowe Joi 870

  Polipropylenowe niekonwencjonalne krzesła ogrodowe Joi 870

  360.00
 • Plecione polipropylenowe ekologiczne krzesła Tatami 305

  370.00
 • Aluminiowe krzesło ogrodowe Toulouse

  380.00
 • Metalowe krzesła Sonia bez podłokietników włoskie ogrodowe do kawiarni

  400.00

Wyświetlanie 1–8 z 55 wyników